Hoofdleiding

Tristan Acke
19 jaar
2001-03-31
2de jaar als leider
0474 91 35 82
Heinder De Winter
22 jaar
1998-04-20
7de jaar als leider
0471 22 96 89
Bengels
Tom Losfeld
21 jaar
1999-05-02
6de jaar als leider
0491 73 13 89
Henri Debaere
22 jaar
1998-07-01
7de jaar als leider
Robbe Lazou
21 jaar
1999-07-14
6de jaar als leider
Kabouters
Kobe Defoor
17 jaar
2002-12-03
3de jaar als leider
0486 85 91 09
Yano Bonnier
18 jaar
2002-03-31
2de jaar als leider
Lennert Deleu
18 jaar
2002-04-13
3de jaar als leider
Kroebels
Mathis Bossuyt
18 jaar
2002-06-26
3de jaar als leider
0470 81 09 45
Emiel Huysentruyt
18 jaar
2002-07-13
3de jaar als leider
Benjamin Schotte
17 jaar
2003-06-08
2de jaar als leider
Pagadders
Emon Vanderhispallie
19 jaar
2001-08-01
4de jaar als leider
0456 09 46 08
Robbe Lapere
20 jaar
2000-09-26
4de jaar als leider
Lucas Claeys
17 jaar
2003-03-23
2de jaar als leider
Mathijs Dejaegere
17 jaar
2003-08-17
2de jaar als leider
Piepers
Alec Pardo
18 jaar
2002-04-15
3de jaar als leider
0472 08 04 53
Mathieu Vandewalle
19 jaar
2001-01-24
4de jaar als leider
Kobe Decneudt
19 jaar
2001-01-31
4de jaar als leider
Tristan Acke
19 jaar
2001-03-31
2de jaar als leider
Jongknapen 1
Alexander Schotte
19 jaar
2001-01-21
4de jaar als leider
0493 21 55 95
Bailey Lein
19 jaar
2001-04-19
4de jaar als leider
Robbe Malfait
20 jaar
2000-06-27
4de jaar als leider
Cyran Degryse
19 jaar
2001-03-21
4de jaar als leider
Jongknapen 2
Edward Debaere
19 jaar
2001-04-11
4de jaar als leider
0496 64 55 86
Tim Wenes
19 jaar
2001-04-27
4de jaar als leider
Robbe Noyez
17 jaar
2003-07-03
2de jaar als leider
Knapen
Gerben De Winter
18 jaar
2002-01-01
4de jaar als leider
0479 46 28 12
Siebe Vanhoutte
20 jaar
2000-09-20
5de jaar als leider
Lennert Feys
20 jaar
2000-02-07
5de jaar als leider
Miklas Ketelers
19 jaar
2001-03-29
4de jaar als leider
Jonghernieuwers
Henri-louis Declercq
21 jaar
1999-08-17
6de jaar als leider
0475 98 34 02
Milas Dessein
20 jaar
2000-07-13
5de jaar als leider
Frederik Holvoet
20 jaar
2000-11-27
5de jaar als leider
Heinder De Winter
22 jaar
1998-04-02
7de jaar als leider
Nieuwe leiding
Lander Debruyne
16 jaar
2004-02-23
1ste jaar als leider
Maxime Naert
16 jaar
2004-08-04
1ste jaar als leider
Roan Tavernier
16 jaar
2004-09-25
1ste jaar als leider
Rien Duhamel
16 jaar
2004-05-05
1ste jaar als leider
In Memoriam
Nicolas Rogier